Blog

خدمات انجام پایان نامه و رساله دکتری با توجه به بودجه شما

4 Jan 2018

انجام پایان نامه (رساله) دکترا - دکترای تخصصی مدیریت ، صنایع ، اقتصاد ، روانشناسی ، حسابداری

آیا برای انجام پایان نامه یا رساله خود به کمک نیار دارید ؟ برای شروع کار هیچ نظری ندارید ؟ ایده ای در ذهن خود ندارید ؟ نگران نباشید - ما به شما خدمات مورد نیاز را ارائه خواهیم نمود . خدمات نوشتاری ما یکی از بزرگترین پایگاه های موجود برای نوشتن پایان نامه دکترا در کشور است که کمک های علمی زیادی را به دانشجویان رساله دکترا ارائه می دهد . ما می توانیم شما را در انواع مقالات دکترا یاری رسانیم . ما به شما در پایان نامه شما توصیه می کنیم . از شما دعوت می کنیم از خدمات پایان نامه ما استفاده کنید . فرم سفارش ساده را پر نموده و منتظر پیشنهادات نویسندگان ما باشید .

راهنمایی های خلاق ، نوآورانه ، و حرفه ای برای نوشتن پایان نامه و رساله دکترا مدیریت

ما خوشحالیم که یک سرویس نوآورانه را برای دانشجویان مقطع دکترای ارائه می دهیم . از آنجاییکه حتی با تجربه ترین نویسندگان نیز ممکن است دچار اشتباه شوند ، این موسسه تمام کارهای لازم برای دفاع و انجام پایان نامه دکتری را فراهم آورده است . بسیاری از دانشجویان هیچ وقت و انرژی را برای بررسی کار خود ندارند . به همین دلیل کارهای آن ها از کیفیت چندانی برخوردار نشده و پایان می یابد . تنها بهترین مراکز خدمات نوشتاری می توانند کار درستی را به انجام برسانند . علاوه بر این ، دسترسی به ارجاعات یکی از عمده ترین مشکلاتی است که افراد با آن مواجه می شوند . حتی خدماتی که کل پروژه را ارائه می دهند ، بسیار گران هستند . دانشجویان تنها می توانند از خدماتی استفاده نمایند که ارزان بوده و در نوشتن پایان نامه تاثیر گذار است . در اینجا، مواردی ذکر شده است که ما می توانیم آن را به طور کامل در اختیار شما قرار دهیم :

ما این کار را اینگونه انجام می دهیم :

 •  تماس مستقیم با نویسنده از طریق چت زنده ، امکان تبادل سریع اطلاعات را فراهم می کند.
 • 100٪ اصلی.
 • 100٪ رضایت مشتری
 • 100٪ انطباق
 • محرمانه بودن کامل
 • پرداخت از طریق انتقال آنلاین ، کارت اعتباری ، و یا روش دیگر روش پرداخت امن.

با افراد حرفه ای تماس بگیرید

اجازه ندهید که مقاله پژوهشی شما ، نمرات شما را تحت تاثیر قرار دهد . از متخصصان دکترای استفاده نموده و از استرس های ناشی از نوشتن پایان نامه بپرهیزید . شما همیشه می توانید با منابع ما تماس بگیرید .

نوشتن پایان نامه و رساله دکتری مدیریت

4 Jan 2018

نوشتن پایان نامه و رساله دکتری مدیریت ، صنایع ، روانشناسی ، حسابداری

مرکز (www.559955.info) یکی از مجموعه مواردی است که در انجام پایان نامه برای مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بسیار حاذق و خبره است . بنابراین ، اگر میزان تقاضا افزایش پیدا نماید ، ما اغلب خواهیم شنید " آیا می توانید نوشته ای را برای من بنویسید ؟ " پاسخ ساده ای به این سوال وجود دارد : بله ، ما می توانیم . این دقیقا همان چیزی است که ما انجام می دهیم ، و ما آن را به یک استاندارد بسیار مجرب تبدیل کرده ایم. بر خلاف دیگر خدمات نوشتاری آنلاین ، ما نمی توانیم هر مقاله ای را عهده دار شویم ؛ ما به این که چگونه این کار را انجام می دهیم نگاه کردیم و نتیجه گرفتیم که این کار را نکنیم بهتر است . ما معتقدیم که با تمرکز بر روی پایان نامه دکترا و سایر مقاطع تحصیلات تکمیلی ، می توانیم نتایج بهتری را برای مشتریان خود بدست آوریم . " آیا پایان نامه من را برای من می نویسید ؟ " البته که ما می نویسیم . مقاله دوره دبیرستان شما ؟ نه ، ما این کار را نمی کنیم . ما برای این مقطع هیچ نویسنده ای را استخدام نکرده ایم ، بنابراین هرگز وقت خود را تلف نمی کنیم . با این حال ، اگر شما به دنبال یک رساله برجسته توسط یک نویسنده حرفه ای هستید ، به ما مراجعه نمایید . " آیا کسی می تواند پایان نامه من را بنویسد ؟ " پاسخ به این سوال چیست ؟

نوشتن مقالات و پایان نامه و رساله دکتری حرفه ای و تضمینی

" برای نوشتن پایان نامه (رساله) دکتری خود به کجا مراجعه نمایم ؟ " تمام دانشجویان آکادمی ممکن است از طریق متخصصان با تجربه مانند (www.559955.info) برای ارائه ی مقالات خود استفاده نمایند . در واقع ، این موسسه کمک های شایانی را برای ارائه ی مقالات عنوان کرده است . هزاران نفر از دانشجویان در مواقع ضروری از خدمات مربوطه استفاده می نمایند . به عبارت دیگر ، دانشجویان می توانند نیازهای آموزشی خود را با کمک افراد حرفه ای برطرف نمایند . اگر شما نتوانید تعهدات خود را تکمیل نمایید ، فرد متخصص و باتجربه زمان لازم برای تولید محتوای با کیفیت را برای شما فراهم خواهد آورد . " من نمی دانستم که افراد آنلاین بتوانند من را در انجام این کار یاری رسانند . " همان طور که قبلا اشاره شد ، بسیاری از دانشجویان از خدمات آنلاین و اینترنتی استفاده می نمایند ، و این در حالی است که تعداد زیادی از افراد نسبت به این مزایا آگاهی ندارند . آن ها نمی دانند که تنها چند کلیک کوتاه می تواند امکان برقراری ارتباط با فرد متخصص در این زمینه را ممکن سازد . این موضوع بسیار چالش برانگیز است . در حال حاضر، خدمات آنلاین و قابل اعتمادی وجود دارد که کارهای آموزشی را برای شما آسان تر کرده است .

انجام پایان نامه دکترا مدیریت - نوشتن و ویرایش

4 Jan 2018

اگر شما انجام پایان نامه دکترا خود را کاری استرس زا و وقت گیر می دانید ، دیگر نگران نباشید . شما دیگر تنها نیستید . در واقع ، نوشتن پایان نامه دکترا کار بسیار بزرگی است که انجام حرفه ای آن به زمان و کیفیت بسیار بالایی نیازمند است . متاسفانه زمانی که شما به پایان دوره دکترا نزدیک می شوید ، زمان یکی از چیزهایی است که شما دیگر آن را ندارید . این مسئله زمانی بزرگتر خواهد شد که شما نویسنده ی خوبی نباشید ، زیرا موارد حرفه ای به تلاش و زمان بسیار زیادی نیازمند است . در این حالت ، شما نمی توانید نوشته ی خود را تضمین نمایید . واقعیت این است که نوشتن پایان نامه دکترا امری دشوار است و افراد بسیار کمی می توانند آن را به صورت حرفه ای به انجام برسانند . اگر در پایان کار رساله ی شما با موفقیت چشمگیری مواجه نشود ، دیگر زمانی برای اجرای مجدد آن ندارید و این کاملا غیر منصفانه است . ممکن است شما نویسنده ی خوبی باشید اما نتوانید اطلاعات جامع و کاملی را جمع آوری نمایید . از طرفی دیگر ، شاید بتوانید توانایی خود را از طریق تمرین بهبود بخشید ، اما زمان برای انجام تمرین و آموزش بسیار کم است .

انجام پایان نامه دکتری مدیریت با پشتیبانی ویژه

26 Dec 2017

آماده سازی طرح عملیات پروژه به عنوان چشم اندازی از راهنما :

استادان ماهر ما یک طرح عملی و یا طرح کلی از پایان نامه دکتری را ارائه می دهند تا دانشجویان بتوانند از آن برای تکمیل کل پروژه استفاده نمایند . این دسته از خدمات مربوط به نوشتن پایان نامه دکترا همانند نور هدایت گری عمل می نماید که مسیر موفقیت را نشان خواهد داد .

 ما به دانشجویان کمک می کنیم تا پروژه ارائه ی دکترا را بر مبنای موضوع تحقیقی و انجام هدف نهایی به مرحله ی اجراء برسانند.

 خوشبختانه ، تیم ما از بهترین کارشناسان استفاده نموده و همیشه مایل است به شما کمک کند :

 • انجام تحقیقات اولیه برای مقطع دکترا
 • تهیه یک پروپوزال و یک برنامه دکترا
 • تحقیق برای پایان نامه دکترا دیگر
 • اشاره به فصل

پشتیبانی فنی با راهنمایی کاملا آنلاین

  در زمینه ی پشتیبانی فنی ، ما به شما در استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها کمک می کنیم: SPSS، STATA، E-Views و آخرین نرم افزارهای موجود .

پیاده سازی با استفاده از : Matlab، Grid Sim، Manet، V NET، NS2، NS3، C ++، Opnet، Hadoop، cloudiness، جاوا، آزمایشگاه، و یا آخرین زبان های نرم افزاری .

همیشه برای رهنمودهای دانشگاه باید فعالیت نمود.

 • معرفی
 • مشخصات رایج برای قالب پایان نامه
 • دستورالعمل های لازم برای ساختار محتوا

بهترین موسسه انجام پایان نامه و رساله دکتری

9 Dec 2017

خب طبیعتا دانشجویان دکتری ، در مقطع دکتری ، دنبال موسساتی می­ گردند که بهترین کار را برای پایان ­نامه انجام بدهند ، از انتخاب موضوع دکتری تا خود پایان ­نامه برای رساله دکتری ، پروپوزال دکتری را خوب بنویسد ، در رشته ­ای مثل مدیریت ، روان­شناسی ، حسابداری ، گرایش­ های مختلف ، علوم تربیتی ، و سایر گرایش­ ها این­ها همه مواردی هستند که شاید انجام پایان­ نامه در آن خیلی مشتری ­های زیادی دارد و همه درگیر کار هستند ، همه ساله بهترین موسسات برای موسسات انجام پایان­ نامه دکتری ، نوشتن پایان­ نامه دکتری یا مشاوره پایان ­نامه برای رساله دکتری و انتخاب موضوع آن مطرح می­شود و این­که چه موسسه ­ای اصلا می­ تواند بهترین کار را انجام بدهد در آن فرصتی که دانشجو دارد بتواند بهترین کار را تنظیم کند و با نوشتن یک قرارداد خیلی ­خوب بتواند به تدوین پایان ­نامه دکتری بپردازد . سر آغاز کار برای نوشتن یک رساله شاید خیلی مشخص نباشد که هدف چیست ؟ بنابراین خود استاد است که می­ آید ؛ مقدمه ، بیان مسئله ، تحقیق ، ضرورت ، اهداف ، قلمرو ها، روش کار ، روش آنالیز این­ ها را مطرح می­ کند باید بداند که کل کار و کل هدفش این باشد که دانشجو موفق بشود و در سراسر ایران در دانشگاه­ های معتبر مثل انجام پایان­ نامه در مثلا دانشگاه ­های دولتی تهران ، شهید بهشتی ، امیرکبیر ، صنعتی شریف ، دانشگاه فردوسی مشهد ، اصفهان ، تبریز ، شیراز این ­ها همه درخواست سفارش برای انجام پایان ­نامه دکتری را خواهند داشت ، بنابراین پایان­ نامه نویسی را نباید شوخی بگیریم ، باید یک استادی باشد که به روش تحقیق کاملا آشنا باشد ، اهداف آن را بداند ، فصول را به صورت منظم تهیه و تدوین کند ، تنظیم کند ، آنالیز آماری آن را مشخص کند ؛ این­ها همه باید با تعامل خیلی زیاد با استاد راهنما پیش برود و باید طرف درس­ خوانده باشد ، زحمت کشیده باشد ، قیمت­ ها باید مشخص باشد ، یک رنجی دارد ، رنج معقولی که فقط این­طور نباشد که بنویسد ، و دانشجو هم مدرکش را بگیرد ، باید اطمینان خاطر بدهد به دانشجو بتواند در یک مدت زمان معین که خودش برنامه ­ریزی می­کند این کار را انجام بدهد ، و به­ طور کلی انتخاب عنوان مناسب برای دانشجوی دکتری مهم است ، خیلی حرف­ ها دارد برای گفتن ، همان عنوان و شاید هرکس نتواند یک عنوان خوب برای پایان­ نامه دکتری بدهد ، پژوهش­گران شریف از آن موسساتی است که در انجام پایان ­نامه دکتری مدیریت ، روان­شناسی ، علوم تربیتی ، و چاپ مقالات در ژورنال­ های معتبر ISI و JCR و چاپ علمی-پژوهشی برای دکتری بسیار متبحر است و از آن موسساتی است که در کشور حرف­ه ای خیلی زیادی را برای گفتن دارد .

آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه حسابداری

2 Nov 2017

امروزه همان­طور که می­ دانید اساتید راهنما خیلی کمکی به دانشجو برای انجام پایان­ نامه نمی­ کنند ، دانشجو خودش باید با خواندن مطالب و دروس روش تحقیق کاری بکند که بتواند جاهایی که خیلی برای پایان­ نامه مورد استفاده قرار می­ گیرد را پیدا کند و از آن طریق تمامی مراحل انجام پایان­ نامه را پیش ببرد . در بعضی موارد می­تواند از کمک موسسه­ هایی که انجام پایان­ نامه را دارند و مشاوره می­ دهند استفاده کند . خب در خیلی از موارد این موسسه­ ها خیلی کمک بزرگی می­توانند به دانشجو در روند تکمیل کار تحقیقاتی خودشان بدهند و از این طریق دانشجو می­ تواند در فرصت مناسب تیکه­ تیکه کار خود را به استاد راهنما تحویل بدهد و تایید را از استاد راهنما و مشاور را بگیرد و برای کار دفاع آماده شود .

طبیعی است که دغدغه تمام اساتید راهنما برای کار با دانشجویان مختلف این است که دانشجو در فرصت زمانی مقتضی که به او برایانجام پایان­ نامه حسابداری داده شده بتواند کار را تمام کند . و این­که اساتید راهنما نه این­که نخواهند به دانشجو کمک کنند برای کار پایان­ نامه شاید بیش­تر اساتید راهنما وقت کافی ندارند برای کمک به دانشجو و آن هم به علت داشتن پست­ های سازمانی در دانشگاه و در جاهای دیگر خواهد بود . بنابراین این خود دانشجو است که باید از استاد راهنما کمک بگیرد ،  سوال بپرسد در مورد انواع روش­ های آماری ، روش انجام پژوهش ، روش­ های تحقیق ، این­که چگونه بیان مسئله بنویسیم ؟ چگونه اهمیت و ضرورت تحقیق را دربیاوریم ؟ چطور پرسش­نامه­ ها را به نحو خیلی­ خوب پر کنیم ؟ جامعه آماری را چطور انتخاب کنیم ؟ این­ها همه سوالاتی است که می­تواند به­ همراه سوالات مربوط به مدل تحقیق ،  مقاله Base خوب و پیدا کردن آن و سرچ در موتورهای جستجو و انتخاب سایت­های مناسب همه این­ها مواردی است که باید از استاد راهنما پرسیده شود . طبیعتا استاد راهنما تاجایی که وارد هست و می­ تواند و سوادش را دارد به دانشجو کمک خواهد کرد . همچنین در پایان­ کار یعنی جایی که دانشجو انجام پایان­ نامه و نگارش آن را تقریبا تمام کرده و برای دفاع آماده می­ شود ، استاد راهنما وقت بیش­تری را باید بگذارد چندین بار دانشجو باید برای استاد دفاع کند و دفاع اولیه و تمامی اشکالات در بیاید تا یک پاورپوینت خوب برای دفاع نهایی داشته باشد . فقط از این طریق است که داوران خیلی نمی­ توانند گیر زیادی به دانشجو بدهند و نمره خیلی­ خوب می­تواند کسب کند البته اگر مقاله­ های خوبی از آن طرح استخراج شده باشد که این­ هم باز با همکاری دو طرف امکان­پذیر خواهد شد .

به سایت انجام پایان نامه ارشد و دکتری خوش آمدید

 

- گرفتن اکسپت و چاپ مقاله جی سی آر (JCR) تضمینی همه رشته ها (تنها مرکز در کشور)

- آموزش انجام رساله دکتری تمام رشته ها

- گرفتن اکسپت و چاپ مقاله آی اس آی (ISI) و آی ای سی (ISC) تضمینی همه رشته ها

- آموزش انجام پروپوزال و پایان نامه همه رشته ها ( مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی ، کشاورزی و سایر رشته ها )

- چاپ کتاب از پایان نامه

 

شماره تماس :

۰۹۱۹-۹۶۳-۹۸۶۷

 

لینک های ویژه

 

آخرین پست ها وبلاگ